BARBER SHOP MARTY ГОЛ НА СЕДМИЦАТА

Гласувайте за Гол на седмицата Barbers Marty Shop! Всяка седмица победителят ще получава награда безплатна подстрижка! Гласуването е до петък вечерта!

 

6-7 април 2024 година (24 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

ПОБЕДИТЕЛ: Александър Крумов (Speedy Express)

30-31 март 2024 година (23 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

ПОБЕДИТЕЛ: Никола Димитров (Чуковете)

23-24 март 2024 година (22 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

ПОБЕДИТЕЛ: Данил Александров (ФК Динамит 2) – на снимката: Любо Калушков

16-17 март 2024 година (21 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

Победител: Александър Тошев (ФК Динамит)

9-10 март 2024 (20 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

ПОБЕДИТЕЛ: Веселин Ташев (topelectric.bg)

24-25 февруари 2024 година (19 кръг, 2 част)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

ПОБЕДИТЕЛ: Димитър Савов (Тутомеркато – София)

24-25 февруари 2024 година (19 кръг, 1 част)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

Победител: Дечко Дечков (Трета възраст)

17-18 февруари 2024 година (Купа, 7 кръг, )

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

Победител: Емо Стефанов (Titanite Old Stars) 

10-11 февруари 2024 година (Купа, 6 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

ПОБЕДИТЕЛ: ИВАН ЧУРОВ (ФЕОДАЛНИТЕ КРАСАВЦИ)

3-4 февруари 2024 година (Купа, 5 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

ПОБЕДИТЕЛ: ГЕОРГИ КАКАЧКИ (LULIN CITY)

27-28 януари 2024 година (Купа, 4 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

ПОБЕДИТЕЛ: Емо Стефанов (Titanite Old Stars)

19-20 януари 2024 година (Купа, 3 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

ПОБЕДИТЕЛ: Божидар Димитров (Аристократите)

13-14 януари 2024 година (Купа, 2 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

ПОБЕДИТЕЛ: Боби Борисов (Black Panthers)

6-7 януари 2024 година (Купа, 1 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

ПОБЕДИТЕЛ: Георги В. Димитров (Без напрежение)

16-17 декември (15 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

ПОБЕДИТЕЛ: Стефан Христов (LOS CABRONES) 

9-10 декември (14 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

2-3 декември (13 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

25-26 ноември (12 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

18-19 ноември (11 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

Победител: Кристиян И. Иванов – Бензема (Kerelski)

11-12 ноември (10 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

Победител: Мартин Георгиев (Lulin City)

3-4 ноември (9 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

Победител: Дмитрий Кавлак (Или лошо, или нищо!)

28-29 октомври (8 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

Победител: Илиян Генов (Луфтханза)

21-22 октомври (7 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

 

Победител: Драгостин Димитров (DHL Bulgaria)

14-15 октомври (6 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

Победител: Слав Георгиев (ФК Класиците) – на снимката – Антоан Станков

7-8 октомври (5 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

Победител: Мартин Соколчев (ГДБОП)

30 септември – 1 октомври (4 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

Победител: Александър Йончев – Патетата

23-24 септември (3 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

Победител: Богомил Ангелов – ФК Джентълмените 2

16-17 септември (2 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

Победител: Георги Герасимов – Спортинг СС София

9-10 септември (1 кръг)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от SPL (@splofficial1)

 

Победител: Габриел Тагарев – Литящия холандец (на снимката Павел Димитров)