Зашеметяващ обрат за Q-check

Всички обзори от 4 кръг

Лидерът в класирането до този момент Morocco посрещна тима на Q-check в интересен сблъсък от програмата на SPL2. Гостите от Q-check бяха по настървени в началните минути и откриха резултата чрез Виденски. Радостта им бе кратка, защото Morocco веднага отвърнаха на удара с гол Tariq Hrima. Последваха силните минути за Мароко. Голмайсторът на тима Marouane Anini наниза две попадения в рамките на минута, а колегата му в атака Hrima добави още едно и негово второ в двубоя. „Чековете“ успяха да реагират в рамките на полувремето бележейки гол чрез Георгиев в 24 минута и то завърши при резултат 4:2.

След почивката гостите излязоха със различна настройка и се хвърлиха в атака. Виденски намали за 3:4 и нагорещи обстановката на терена в 35-ата минута пък капитанът Ники Калчев донесе равенството. Q-check бе решен да вземе победата и буквално натика съперника в наказателното му поле. Развръзката бе оставена за края в 49 минута – капитанът Калчев излезе най-съобразителен измъквайки се от опеката на пазачите му и бележейки за 5:4 сътворявайки невероятният обрат в мача. Домакините нямаха време да реагират и записаха първата си загуба в лигата. Q-check показаха израстване след всеки мач и грабнаха точките в двубоя давайки заявка, че ще са като черна котка за съперниците си.