„Ястребите“ излъгаха „дяволите“

Всички обзори от 12 кръг

Истински дерби мач между Black Devils и Black Hawк, два от тимовете в лигата, които не успяват да задържат постоянство в изявите си. Мачът започна с преимущество в началните минути на гостите, което те материализираха в 5-та минута, с гол на голмайстора си Тони Димитров. “Дяволите” нямаха намерение да се дават толкова лесно и легендарния Ерик Прасков изравни с гол в 16-та минута. След размяната на головете последваха нови силни минути за „ястребите“. Димитров отново, а след него и Харизанов, позволиха на тима им да дръпне с два гола аванс на почивката.

След подновяването на играта, домакините отново отговориха с гол на Прасков. Мачът бе оспорван , но две минути на разсеяност костваха нови два гола във вратата на “дяволите”. Димитров наниза своя хеттрик ,а Костадинов си отбеляза автогол. Мачът сякаш бе решен , но Ерик Прасков отново показа топ футбол и наниза нови два гола на сметката си. За съжаление на зрителите станали свидетели на това голово шоу, времето на двубоя изтече и мача завърши с победа 5:4 в полза на Black Hawk, които се връщат на победния път. “Дяволите” отново се представиха отлично, но напускат терена с празни ръце и вече гледат към купата, която ще даде шанс на отбора им за трофей!