Връбница–1 прегази #TwitterРитане

Всички обзори от 13-1 Кръг

В последния мач от този кръг в SPL се изправиха един срещу друг Връбница – 1 и #TwitterРитане. Двата отбора нямаха мачове помежду си, но домакините се бореха да излязат на първото място и трите точки бяха от голямо значение за тях. Първото попадение отбеляза Иван Гогов в края на първата част и даде спокойствие на съотборниците си. След подновяването на играта отново Гогов прониза защитата на „хаштаговете“, а минути след него Петър Петров направи резултата класически. Двата отбора направиха по няколко груби нарушения и заслужено получиха по един жълт картон в иначе спокойния двубой. В последните две минути на срещата Гогов оформи хеттрика си, а колегата му Илиян Асенов оформи крайното 5:0 в полза на домакините. С тази победа Връбница – 1 завършват полусезона на първата позиция, а #TwitterРитане допуснаха своята осма загуба от началото.