„Униформените“ шокираха „кварталните“ в последната минута

Всички обзори от 30 кръг

ГДБОП прие тима на Красно село в поредния плейоф само седмица преди края на шампионата. И двата тима бяха затвърдили позициите си респективно „униформените“ втората, а Красно село третата в крайното класиране. Мачът бе въпрос на чест. „Униформените“ влезнаха в двубоя по-настървено и Панчев откри в 4 минута, а спечелилият приза Гол на месец май Филип Матеев удвои в 17 минута давайки комфортен аванс на своя тим. Красно село веднага отвърна на удара с попадение на голмайстора на тима Сашо Рангелов. Последваха нови силни минути за „униформените“ и Иван Стоев наниза две нови попадения във вратата на Лъчо Маринов. Полувремето завършваше, когато дойде време за гола на Стефан Крекманов от тима на Красно село, който прати двата отбора на почивка при резултат 4:2.

След подновяването на играта „кварталните“ влезнаха изключително нахъсани да обърнат развоя на мача и с попадения на Огнянов и Крекманов изравниха за 4:4. „Униформените“ взеха мерки и Любо Милошев наказа съперника след добра комбинация давайки отново гол преднина за своите. Красно село обаче веднага отговори с голове на отново на Огнянов и Рангелов преобръщайки развоя на 360 градуса. Времето изтичаше, когато Матеев изравни в 49 минута и вече всички виждаха равенството в мача, но никой не бе питал Кристиян Антов, който избухна с попадение в последната 50 минута и хвърли в екстаз целия тим на ГДБОП, които се поздравиха с много трудна, но заслужена победа срещу един доста солиден тим какъвто е тимът на Красно село.