Тя каза „да“ на Bianchi

Всички обзори от 19 Кръг

ФК Торпедо и Bianchi coffee се изправиха един срещу друг в битка от последния ден на сезон 2019 в SPL2. Двата тима бяха съответно втори и първи и нямаше сила на света, която да ги мръдне от тези позиции. „Жълти“ и „бели“ искаха да зарадват дошлата да ги гледа публика. А някои от тях дори да пуснат сълза от щастие. В седмата минута реферът спря играта, започна да надува свирката. Това бе ясен знак за звездата на Bianchi coffee Дени Младенов, който с бодра крачка се насочи към скамейките. Около него всичко на терена паднаха на колене, а фойерверки озариха залата. Дени стигна до целта си, падна на един крак и предложи брак на своята любима Антония. За радост тя веднага каза „да“ през сълзи от радост, а цялата зала избухна в аплодисменти. Но до тогава „кафетата“ падаха вече 0:1, може би главите им бяха другаде. Боян Бончер ги наказа. Торпедо продължи със силната игра и Радо Андреев направи 2:0 в 17-ата минута. Дени Младенов искаше щастието да е пълно и включи на скорост. Той заби гол, а после и подаде за още един на Илия Христов правейки 2:2. През второто полувреме обаче Торпедо се разигра и започна атомно да атакува „кафетата“. „Жълтите“ бяха много концентрирани и решени да стигнат до успеха. Лазаров, Цецо Бончев и отново Боян Бончев вкараха за Торпедо, а Костадин Маринов имаше нещастието да си вкара автогол. Така Торпедо спечели мача с 6:2 и нанесе първа загуба за Bianchi през сезона, която се оказа и единствена.