Труден успех на Връбница над „чековете“

Всички обзори от 16 кръг

Борещият се за първото място тим на Връбница-1 прие Q-check в напрегнат мач. Двубоят започна малко нещастно за „чековете“, които трябваше още в началото на мача да се лишат от услугите на своя двигател, а именно Калоян Иванов които имаше малшанса да понесе удар с топка в главата, който го извади от сметките за мача. Така през цялата първа част двата тима играеха предимно защитно и до гол не се стигна. След почивката гостите успяха да поведат в резултата още в началото на втората част с гол на капитана Калчев.

Връбница не мислеше да се отказва и с много мъжка и здрава игра успя да изравни в 30 минута с гол на Цветанов. „Черните“ натискаха съперника си и обрата в мача не закъсня Иванов отбеляза за 2:1 в 39 минута. Връбница взе гол аванс и се прибра в по-задни позиции. Тактиката им се оказа печеливша и тима грабна изключително важни точки срещу доста крив за тях съперник. Q-check изпусна контрола над мача, но отново показа че са фактор в лигата.