Торпедо нападна МЕД ЛОГ

Всички обзори след 10 Кръг

Дербито на 9-я кръг в SPL2 противопостави МЕД ЛОГ и ФК Торпедо. Мачът бе много любопитен предвид факта, че двата тима играеха много красив футбол и интересните моменти предстояха. Още във втората минута обаче Цветослав Марков откри за „жълтите“ от Торпедо. Авансът на Влади Петров и компания обаче много сериозен още до почивката. С два гола на Цецо Бончев и един на Пламен Тодоров, Торпедо поведе с 4:0. Междувременно МЕД ЛОГ се опитваше да отговори, но днес играта на тима не се получаваше. След почивката положението бе горе-долу същото, но Торпедо не вкарваше. Е, така бе до 46-ата минута, когато Цветослав Марков вкара за 5:0. Чак след това МЕД ЛОГ показа своите зъби. Любомир Димитров и Борислав Стоянов вкара два гола в последните минути за тима, но те бяха крайно недостатъчни.