Тони Димитров получи приза за Гол на месец ноември

Асът на Black Hawk Тони Димитров спечели наградата за най-красив гол на месец ноември. Нападателят на „ястребите“ спечели изключително оспорваното гласуване. Той задмина в последния момент попаденията на Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо), Цветан Пандов (ФК Устрем), Анжел Цонев (Отборчето) и Стефан Вановски (СЗК Юнайтед). Димитров получи своя плакет преди мача на „ястребите“ срещу АФК Пират като заяви, че е много щастлив от наградата.

1. №4 Тони Димитров (Black Hawk) – 21 точки
2. №16 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо) – 19 точки
3. №20 Цветан Пандов (ФК Устрем) – 18 точки
4. №13 Анжел Цонев (Отборчето) – 18 точки
5. №19 Стефан Вановски (СЗК Юнайтед) – 18 точки
6. №24 Мартин Соколчев (ГДБОП) – 15 точки
7. №7 Митко Митев (АФК Пират) – 14 точки
8. №5 Йордан Стоилков (Bombeta) – 13 точки
9. №12 Александър Рангелов (Красно село) – 13 точки
10. №22 Стефан Андасаров (АФК Вазов) – 10 точки
11. №6 Пламен Пенев (Тегавите) – 7 точки
12. №14 Асен Йочев (ФК Джентълмените) – 6 точки
13. №23 Радован Събев (ФК Гринго) – 5 точки
14. №25 Крис Йонев (ГДБОП) – 5 точки
15. №18 Александър Йорданов (Black Hawk) – 5 точки
16. №8 Стефан Андасаров (АФК Вазов) – 5 точки
17. №11 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо) – 4 точки
18. №2 Асен Стойчев (Black Hawk) – 3 точки
19. №10 Методи Йорданов (ФК Волтрон 2016) – 3 точки
20. №21 Стоян Демирев (#TwitterРитане) – 3 точки
21. №26 Мартин Благоев (Black Devils) – 2 точки
22. №2 Асен Стойчев (Black Hawk) – 1 точка
23. №1 Станимир Стоянов (ФК Джентълмените) – 1 точка
24. №9 Кристиян Попов (ФК Устрем) – 1 точка

Красно село
1. №19 Стефан Вановски (СЗК Юнайтед)
2. №20 Цветан Пандов (ФК Устрем)
3. №6 Пламен Пенев (Тегавите)

Тегавите
1. №20 Цветан Пандов (ФК Устрем)
2. №26 Мартин Благоев (Black Devils)
3. №16 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)

ФК Биролом
1. №13 Анжел Цонев (Отборчето)
2. №24 Мартин Соколчев (ГДБОП)
3. №2 Асен Стойчев (Black Hawk)

Black Hawk
1. №7 Митко Митев (АФК Пират)
2. №12 Александър Рангелов (Красно село)
3. №13 Анжел Цонев (Отборчето)

АФК Чуковете
1. №20 Цветан Пандов (ФК Устрем)
2. №23 Радован Събев (ФК Гринго)
3. №24 Мартин Соколчев (ГДБОП)

#TwitterРитане
1. №6 Пламен Пенев (Тегавите)
2. №24 Мартин Соколчев (ГДБОП)
3. №11 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)

Black Devils
1. №2 Асен Стойчев (Black Hawk)
2. №11 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)
3. №12 Александър Рангелов (Красно село)

ФК Джентълмените
1. №7 Митко Митев (АФК Пират)
2. №4 Тони Димитров (Black Hawk)
3. №10 Методи Йорданов (ФК Волтрон 2016)

ФК Торнадо 2013
1. №19 Стефан Вановски (СЗК Юнайтед)
2. №20 Цветан Пандов (ФК Устрем)
3. №4 Тони Димитров (Black Hawk)

АФК Вазов
1. №24 Мартин Соколчев (ГДБОП)
2. №25 Крис Йонев (ГДБОП)
3. №20 Цветан Пандов (ФК Устрем)

Bombeta
1. №19 Стефан Вановски (СЗК Юнайтед)
2. №22 Стефан Андасаров (АФК Вазов)
3. №16 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)

ФК Волтрон 2016
1. №16 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)
2. №14 Асен Йочев (ФК Джентълмените)
3. №24 Мартин Соколчев (ГДБОП)

(AFC) Autistic Football Club
1. №20 Цветан Пандов (ФК Устрем)
2. №12 Александър Рангелов (Красно село)
3. №24 Мартин Соколчев (ГДБОП)

ФК София
1. №18 Александър Йорданов (Black Hawk)
2. №5 Йордан Стоилков (Bombeta)
3. №19 Стефан Вановски (СЗК Юнайтед)

Siven
1. №4 Тони Димитров (Black Hawk)
2. №13 Анжел Цонев (Отборчето)
3. №23 Радован Събев (ФК Гринго)

Fransizkup
1. №5 Йордан Стоилков (Bombeta)
2. №22 Стефан Андасаров (АФК Вазов)
3. №8 Стефан Андасаров (АФК Вазов)

ФК Устрем
1. №4 Тони Димитров (Black Hawk)
2. №18 Александър Йорданов (Black Hawk)
3. №14 Асен Йочев (ФК Джентълмените)

TITANITE OLD STARS
1. №4 Тони Димитров (Black Hawk)
2. №13 Анжел Цонев (Отборчето)
3. №16 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)

Готинягите
1. №14 Асен Йочев (ФК Джентълмените)
2. №16 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)
3. №25 Крис Йонев (ГДБОП)

Връбница – 1
1. №5 Йордан Стоилков (Bombeta)
2. №6 Пламен Пенев (Тегавите)
3. №1 Станимир Стоянов (ФК Джентълмените)

ФК Джентълмените 2
1. №4 Тони Димитров (Black Hawk)
2. №10 Методи Йорданов (ФК Волтрон 2016)
3. №20 Цветан Пандов (ФК Устрем)

ФК Гринго
1. №16 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)
2. №13 Анжел Цонев (Отборчето)
3. №19 Стефан Вановски (СЗК Юнайтед)

Benkovski
1. №7 Митко Митев (АФК Пират)
2. №5 Йордан Стоилков (Bombeta)
3. №12 Александър Рангелов (Красно село)

СЗК Юнайтед
1. №5 Йордан Стоилков (Bombeta)
2. №7 Митко Митев (АФК Пират)
3. №9 Кристиян Попов (ФК Устрем)

Сбогом Гринго
1. №7 Митко Митев (АФК Пират)
2. №16 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)
3. №25 Крис Йонев (ГДБОП)

Патриот
1. №12 Александър Рангелов (Красно село)
2. №23 Радован Събев (ФК Гринго)
3. №19 Стефан Вановски (СЗК Юнайтед)

ФК Бай Тошо
1. №20 Цветан Пандов (ФК Устрем)
2. №21 Стоян Демирев (#TwitterРитане)
3. №22 Стефан Андасаров (АФК Вазов)

АФК Пират
1. №13 Анжел Цонев (Отборчето)
2. №16 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)
3. №21 Стоян Демирев (#TwitterРитане)

АФК Акулите
1. №13 Анжел Цонев (Отборчето)
2. №24 Мартин Соколчев (ГДБОП)
3. №25 Крис Йонев (ГДБОП)

ГДБОП
1. №4 Тони Димитров (Black Hawk)
2. №8 Стефан Андасаров (АФК Вазов)
3. №11 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)

Morocco
1. №19 Стефан Вановски (СЗК Юнайтед)
2. №22 Стефан Андасаров (АФК Вазов)
3. №24 Мартин Соколчев (ГДБОП)

Младо пиво
1. №22 Стефан Андасаров (АФК Вазов)
2. №16 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)
3. №24 Мартин Соколчев (ГДБОП)

ФК Шипка
1. №19 Стефан Вановски (СЗК Юнайтед)
2. №16 Цветан Кръстев (ФК Бай Тошо)
3. №12 Александър Рангелов (Красно село)

Q-check
1. №4 Тони Димитров (Black Hawk)
2. №13 Анжел Цонев (Отборчето)
3. №24 Мартин Соколчев (ГДБОП)

Отборчето
1. №12 Александър Рангелов (Красно село)
2. №8 Стефан Андасаров (АФК Вазов)
3. №6 Пламен Пенев (Тегавите)