Titanite избухната с 4 точки за два часа

Всички обзори от 28 Кръг

Отборът на народа отново е тук. Titanite Old Stars в пълния си блясък трябваше да изиграе два мача в съботния следобед. Първият сблъсък бе старото дерби с Лисиците. Двубоят стартира по-добре за „небесно-сините“ и те дръпнаха с 2:0 след точни попадения на Мартин Димитров. Лисиците обаче установиха контрола и успяха да се върнат в мача чрез Емо Бенев в 16-ата минута. През втората част Кристиян Христов изравни резултата в 26-ата минута. До края мачът бе двуостър като и двата тима имаха възможности за грабнат победата. Това обаче не стана и тимовете разделиха точките след 2:2. Веднага след този мач Titanite Old Stars взеха глътка въздух се впуснаха в битка срещу Чуковете. Двубоят обещаваше да доста резултатен предвид факта, че „миньорите“ бяха с човек по-малко цял мач. Това наклони везните в полза на Titanite и Мартин Димитров продължи да бележи – в 10-ата минута. Но Чуковете изравниха чрез Кристиян Янакиев. Емо Стефанов даде нова преднина на отбора на народа, но Дани Васев изравни през почивката. През втората част силите на „миньорите“ привършиха и Мартин Димитров ги наказа с три попадения, а по един път се разписаха Емо Стефанов, Криситян Димитров и Илиан Стефанов. Чуковете вкараха още три попадения, две от тях на Веско Весерионов и едно на Янакиев. Всичко това оформи крайното 9:5 в полза на Titanite, които грабват цели 4 точки за два часа.