„Тайфуните“ и „бомбите“ с голова фиеста

Всички обзори от 4 кръг

Bombeta и ФК Торнадо имаха три двубоя помежду си, и трите в полза на „тайфуните“. Четвъртият пък бе един от последните в неделната вечер и се очакваше победа за финалистите за купата от миналата година. Двубоят започна изненадващо с два бързи гола за „бомбите“, Тодоринов и Илиев в четвърта и шеста минута сразиха защитата на гостите. Панайот Пулев почти мигновено върна едно попадение, но миг на невнимание донесе втори гол за Виктор Илиев. „Тайфуните“ не трепнаха и започнаха да играят собствената си игра. До края на първата част реализираха още пет попадения, дело на Нейчев, Пулев, Иванов и две на Гущеров. Именно така завърши първото полувреме – 6:3. ФК Торнадо изглеждаха спокойни и смятаха мачът за свършен. „Бомбите“ успяха да се прегрупира и през втората част бяха по – добрия отбор на терена. Нови две попадения на Илиев и едно на Александров донесоха точката. Така „тайфуните“ изпуснаха почти сигурна победа, а Bombeta направиха своят първи равен в лигата.