СЗК и Красно село поделиха точките в мегадербито

Всички обзори от 19 кръг

Мегадербито на кръга СЗК Юнайтед – Красно Село изправяше лидерите в таблицата. Мачът бе изключително оспорван и важен за двата тима. Първи до гол имаха щастието да стигнат играчите на СЗК, а голмайстор бе Георгиев. „Кварталните“ веднага се съвзеха от допуснатия гол и Събев изравни. „Сините“ все пак успяха отново да поведат чрез Спасов в самия край на първата част.

През второто полувреме домакините приеха по-дефанзивна тактика и не разгърнаха потенциала в атака, който тимът притежава. Това доведе до изравняване в резултата, а виновник бе топ нападателя на Красно село Сашо Рангелов. До края и двата тима не успяха да сътворят нищо по-опасно пред двете врати и така мегадербито на кръга завърши 2:2, което може би устройва и двата отбора.