Супер Генов премаза „Младежите“

Всички обзори от 6 кръг

В едно свирепо дерби един срещу друг се изправяха Младо Пиво и Младежите. И двата отбора играеха много твърд и атрактивен футбол и всички очакваха мачът да бъде интересен и зрелищен. Още в самото начало на срещата Иван Иванов откри резултата за Младежите, но Павел Павлов и на два пъти намиращият се в страхотна форма Илиян Генов обърнаха още преди края на полувремето. Втората част продължи в същото високо темпо и отново Генов беше замесен. Именно той успя да отбележи още четири попадения до последния съдийски сигнал. Александър Павлов успя да върне един гол, но това не беше достатъчно. Мирослав Стаменов пък добави още едно попадение за победителите в тази среща и да оформи крайния резултат 8:2 за Младо Пиво. Младежите продължават да играят красиво и стабилно, но това не им носи нужните точки. „Пивото“ са в страхотна форма и догонват лидерите в класирането.