Суходол тръгна мощно в плейофите

Всички обзори от 27 Кръг

Реал Суходол се изправи срещу Bombeta, като трите точки бяха задължителни и за двата тима. Но само един щеше да ги вземе. Суходолци почнаха по-силно мача и взеха стабилна преднина от 4:0 до 21-ата минута. Точни бяха Лъчезар Момчилов, Любомир Николов и Валери Попов, а Момчил Стоилов се отбеляза автогол. Преди почивката пък Христо Димитров върна един гол за „бомбите“. Втората част бе доста по-равностойна, като Bombeta опитаха натиск, но Реал Суходол бе затворил постъпите си към вратата добре. Все пак до попадение се стигна, но то бе автогол на Камен Тодорв в 40-ата минута. Веднага след това Кристиян Иванов направи 5:2 и успокои Реал Суходол. В края на мача Момчил Стоилов оформи крайното 5:3 за Реал Суходол.