Стоян Огнянов с приза за Гол на април

Стоян Огнянов от Красно село спечели приза за Гол на месец април. Асът на „кварталните“ грабна наградата като надви красивите попадения на Димитър Шаламанов от ГДБОП и Радован Събев от Сбогом Гринго. Ето и крайното класиране:

Крайно класиране
1. – №24. Стоян Огнянов (Красно село) – 25 точки
2. – №9. Димитър Шаламанов (ГДБОП) – 24 точки
3. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго) – 23 точки
4. – №21. Слави Стоянов (АФК Акулите) – 11 точки
5. – №5. Григор Петков (Fransizkup) – 10 точки
5. – №15. Емил Митов (АФК Пират) – 10 точки
5. – №25. Цветомир Спасов (СЗК Юнайтед) – 10 точки
8. – №7. Димитър Димитров (Тегавите) – 9 точки
9. – №2. Стефан Андасаров (АФК Вазов) – 8 точки
9. – №6. Иван Иванов (Black Hawk) – 8 точки
11. – №1. Андриян Кръстев (АФК Вазов) – 7 точки
11. – №16. Христо Христов (Black Hawk) – 7 точки
13. – №3. Бисер Вричев (Готинягите) – 5 точки
13. – №17. Александър Котаров (Black Hawk) – 5 точки
13. – №20. Иван Цекин (Black Devils) – 5 точки
13. – №22. Цветан Цветанов (Връбница-1) – 5 точки
17. – №26. Христо Христов (Black Hawk) – 4 точки
18. – №8. Мартин Соколчев (ГДБОП) – 3 точки
18. – №18. Любомир Милошев (ГДБОП) – 3 точки
20. – №4. Стефан Нейчев (ФК Торнадо 2013) – 2 точки
20. – №11. Петър Петров (Връбница-1) – 2 точки
20. – №13. Ивайло Димитров (ФК Волтрон 2016) – 2 точки
20. – №19. Александър Тодоров (АФК Акулите) – 2 точки
24. – №27. Вилизар Бенов (Белите София) – 1 точка
24. – №28. Александър Милов (#TwitterРитане) – 1 точка
26. – №10. Петър Петров (Връбница-1) – 0 точки
27. – №12. Йово Спасов (Siven) – 0 точки
28. – №14. Николай Семков (ФК Джентълмените) – 0 точки

Кой как гласува:

Siven
1. – №9. Димитър Шаламанов (ГДБОП)
2. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)
3. – №22. Цветан Цветанов (Връбница-1)

АФК Пират
1. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго)
2. – №21. Слави Стоянов (АФК Акулите)
3. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)

СЗК Юнайтед
1. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)
2. – №21. Слави Стоянов (АФК Акулите)
3. – №28. Александър Милов (#TwitterРитане)

АФК Трайково Северозапад
1. – №7. Димитър Димитров (Тегавите)
2. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго)
3. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)

#TwitterРитане
1. – №9. Димитър Шаламанов (ГДБОП)
2. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)
3. – №7. Димитър Димитров (Тегавите)

Отборчето
1. – №25. Цветомир Спасов (СЗК Юнайтед)
2. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)
3. – №2. Стефан Андасаров (АФК Вазов)

Сбогом Гринго
1. – №15. Емил Митов (АФК Пират)
2. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)
3. – №20. Иван Цекин (Black Devils)

ФК Джентълмените 2
1. – №9. Димитър Шаламанов (ГДБОП)
2. – №11. Петър Петров (Връбница-1)
3. – №20. Иван Цекин (Black Devils)

Връбница-1
1. – №16. Христо Христов (Black Hawk)
2. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)
3. – №1. Андриян Кръстев (АФК Вазов)

АФК Вазов
1. – №21. Слави Стоянов (АФК Акулите)
2. – №9. Димитър Шаламанов (ГДБОП)
3. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго)

TITANITE OLD STARS
1. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго)
2. – №1. Андриян Кръстев (АФК Вазов)
3. – №9. Димитър Шаламанов (ГДБОП)

Младо пиво
1. – №6. Иван Иванов (Black Hawk)
2. – №16. Христо Христов (Black Hawk)
3. – №9. Димитър Шаламанов (ГДБОП)

Black Hawk
1. – №9. Димитър Шаламанов (ГДБОП)
2. – №8. Мартин Соколчев (ГДБОП)
3. – №18. Любомир Милошев (ГДБОП)

ФК Джентълмените
1. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)
2. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго)
3. – №22. Цветан Цветанов (Връбница-1)

Готинягите
1. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго)
2. – №26. Христо Христов (Black Hawk)
3. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)

ФК Торнадо 2013
1. – №20. Иван Цекин (Black Devils)
2. – №16. Христо Христов (Black Hawk)
3. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго)

Fransizkup
1. – №2. Стефан Андасаров (АФК Вазов)
2. – №25. Цветомир Спасов (СЗК Юнайтед)
3. – №1. Андриян Кръстев (АФК Вазов)

Белите София
1. – №3. Бисер Вричев (Готинягите)
2. – №9. Димитър Шаламанов (ГДБОП)
3. – №6. Иван Иванов (Black Hawk)

Bombeta
1. – №1. Андриян Кръстев (АФК Вазов)
2. – №19. Александър Тодоров (АФК Акулите)
3. – №8. Мартин Соколчев (ГДБОП)

Красно село
1. – №15. Емил Митов (АФК Пират)
2. – №26. Христо Христов (Black Hawk)
3. – №5. Григор Петков (Fransizkup)

ФК Биролом
1. – №9. Димитър Шаламанов (ГДБОП)
2. – №17. Александър Котаров (Black Hawk)
3. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)

Q-check
1. – №22. Цветан Цветанов (Връбница-1)
2. – №21. Слави Стоянов (АФК Акулите)
3. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)

Carrera
1. – №15. Емил Митов (АФК Пират)
2. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго)
3. – №9. Димитър Шаламанов (ГДБОП)

АФК Акулите
1. – №25. Цветомир Спасов (СЗК Юнайтед)
2. – №13. Ивайло Димитров (ФК Волтрон 2016)
3. – №6. Иван Иванов (Black Hawk)

АФК Чуковете
1. – №7. Димитър Димитров (Тегавите)
2. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго)
3. – №15. Емил Митов (АФК Пират)

Тегавите
1. – №6. Иван Иванов (Black Hawk)
2. – №9. Димитър Шаламанов (ГДБОП)
3. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго)

Бенковски Сити
1. – №5. Григор Петков (Fransizkup)
2. – №21. Слави Стоянов (АФК Акулите)
3. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)

Патриот
1. – №2. Стефан Андасаров (АФК Вазов)
2. – №4. Стефан Нейчев (ФК Торнадо 2013)
3. – №7. Димитър Димитров (Тегавите)

ФК Бай Тошо
1. – №5. Григор Петков (Fransizkup)
2. – №25. Цветомир Спасов (СЗК Юнайтед)
3. – №27. Вилизар Бенов (Белите София)

ФК София
1. – №5. Григор Петков (Fransizkup)
2. – №3. Бисер Вричев (Готинягите)
3. – №7. Димитър Димитров (Тегавите)

ФК Волтрон 2016
1. – №24. Стоян Огнянов (Красно село)
2. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго)
3. – №2. Стефан Андасаров (АФК Вазов)

Black Devils
1. – №17. Александър Котаров (Black Hawk)
2. – №18. Любомир Милошев (ГДБОП)
3. – №23. Радован Събев (Сбогом Гринго)