Станислав Стаменов взе приза за Гол на декември

Станислав Стаменов от СЗК Юнайтед спечели приза за Гол на месец декември. Наградата прие капитанът на тима Стефан Георгиев. Подгласници на Стаменов станаха Антонио Тенев от Патриот и Йордан Данев от ФК Шипка.

Класиране

1. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед – 38 точки
2. №15 Антонио Тенев – Патриот – 19 точки
3. №21 Йордан Данев – ФК Шипка – 15 точки
4. №12 Васил Харизанов – Black Hawk – 12 точки
5. №27 Методи Методиев – ФК Джентълмените 2 – 12 точки
6. №8 Георги Николов – Готинягите – 11 точки
7. №5 Мартин Попов – ФК Биролом – 10 точки
8. №18 Васил Василев – Младо пиво – 10 точки
9. №13 Стоян Денчев – Сбогом Гринго – 9 точки
10. №1 Любомир Бехчийски – Bombeta – 8 точки
11. №4 Радован Събев – ФК Гринго – 8 точки
12. №10 Стефан Крекманов – Сбогом Гринго – 5 точки
13. №23 Цветомир Спасов – СЗК Юнайтед – 5 точки
14. №9 Ради Милков – Bombeta – 5 точки
15. №25 Васил Първанов – Готинягите – 4 точки
16. №24 Митко Митев – ФК Волтрон 2016 – 4 точки
17. №3 Васил Василев – Младо пиво – 4 точки
18. №7 Павел Матеев – Готинягите – 4 точки
19. №22 Тони Димитров – Black Hawk – 3 точки
20. №20 Петър Иванов – (AFC) Autistic Football Club – 2 точки
21. №14 Радован Събев – Сбогом Гринго – 2 точки
22. №26 Георги Николов – Готинягите – 2 точка
23. №28 Дейвид Арабаджиев – ФК Бай Тошо – 1 точка

 

Black Hawk
1. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
2. №8 Георги Николов – Готинягите
3. №10 Стефан Крекманов – Сбогом Гринго

Отборчето
1. №5 Мартин Попов – ФК Биролом
2. №10 Стефан Крекманов – Сбогом Гринго
3. №24 Митко Митев – ФК Волтрон 2016

ФК Биролом
1. №8 Георги Николов – Готинягите
2. №15 Антонио Тенев – Патриот
3. №23 Цветомир Спасов – СЗК Юнайтед

#TwitterРитане
1. №18 Васил Василев – Младо пиво
2. №4 Радован Събев – ФК Гринго
3. №27 Методи Методиев – ФК Джентълмените 2

Black Devils
1. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
2. №8 Георги Николов – Готинягите
3. №27 Методи Методиев – ФК Джентълмените 2

ФК Джентълмените
1. №18 Васил Василев – Младо пиво
2. №21 Йордан Данев – ФК Шипка
3. №15 Антонио Тенев – Патриот

ФК Торнадо 2013
1. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
2. №5 Мартин Попов – ФК Биролом
3. №15 Антонио Тенев – Патриот

АФК Вазов
1. №15 Антонио Тенев – Патриот
2. №1 Любомир Бехчийски – Bombeta
3. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед

ФК Волтрон 2016
1. №21 Йордан Данев – ФК Шипка
2. №20 Петър Иванов – (AFC) Autistic Football Club
3. №4 Радован Събев – ФК Гринго

Bombeta
1. №12 Васил Харизанов – Black Hawk
2. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
3. №21 Йордан Данев – ФК Шипка

Siven
1. №1 Любомир Бехчийски – Bombeta
2. №7 Павел Матеев – Готинягите
3. №13 Стоян Денчев – Сбогом Гринго

Fransizkup
1. №8 Георги Николов – Готинягите
2. №25 Васил Първанов – Готинягите
3. №1 Любомир Бехчийски – Bombeta

ФК Шипка
1. №15 Антонио Тенев – Патриот
2. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
3. №5 Мартин Попов – ФК Биролом

Връбница-1
1. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
2. №1 Любомир Бехчийски – Bombeta
3. №15 Антонио Тенев – Патриот

Патриот
1. №12 Васил Харизанов – Black Hawk
2. №13 Стоян Денчев – Сбогом Гринго
3. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед

ФК Гринго
1. №15 Антонио Тенев – Патриот
2. №5 Мартин Попов – ФК Биролом
3. №27 Методи Методиев – ФК Джентълмените 2

ФК Джентълмените 2
1. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
2. №15 Антонио Тенев – Патриот
3. №24 Митко Митев – ФК Волтрон 2016

СЗК Юнайтед
1. №9 Ради Милков – Bombeta
2. №10 Стефан Крекманов – Сбогом Гринго
3. №21 Йордан Данев – ФК Шипка

Красно село
1. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
2. №15 Антонио Тенев – Патриот
3. №21 Йордан Данев – ФК Шипка

Тегавите
1. №12 Васил Харизанов – Black Hawk
2. №21 Йордан Данев – ФК Шипка
3. №23 Цветомир Спасов – СЗК Юнайтед

АФК Чуковете
1. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
2. №27 Методи Методиев – ФК Джентълмените 2
3. №28 Дейвид Арабаджиев – ФК Бай Тошо

АФК Пират
1. №13 Стоян Денчев – Сбогом Гринго
2. №14 Радован Събев – Сбогом Гринго
3. №9 Ради Милков – Bombeta

(AFC) Autistic Football Club
1. №21 Йордан Данев – ФК Шипка
2. №5 Мартин Попов – ФК Биролом
3. №22 Тони Димитров – Black Hawk

Сбогом Гринго
1. №27 Методи Методиев – ФК Джентълмените 2
2. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
3. №21 Йордан Данев – ФК Шипка

Q-check
1. №27 Методи Методиев – ФК Джентълмените 2
2. №24 Митко Митев – ФК Волтрон 2016
3. №26 Георги Николов – Готинягите

ФК София
1. №12 Васил Харизанов – Black Hawk
2. №18 Васил Василев – Младо пиво
3. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед

ФК Бай Тошо
1. №23 Цветомир Спасов – СЗК Юнайтед
2. №25 Васил Първанов – Готинягите
3. №26 Георги Николов – Готинягите

АФК Акулите
1. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
2. №4 Радован Събев – ФК Гринго
3. №3 Васил Василев – Младо пиво

Benkovski
1. №3 Васил Василев – Младо пиво
2. №7 Павел Матеев – Готинягите
3. №9 Ради Милков – Bombeta

Младо пиво
1. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
2. №22 Тони Димитров – Black Hawk
3. №15 Антонио Тенев – Патриот

TITANITE OLD STARS
1. №13 Стоян Денчев – Сбогом Гринго
2. №18 Васил Василев – Младо пиво
3. №8 Георги Николов – Готинягите

Готинягите
1. №4 Радован Събев – ФК Гринго
2. №6 Станислав Стаменов – СЗК Юнайтед
3. №27 Методи Методиев – ФК Джентълмените 2