„Сините“ взеха дербито със „столичани“

Всички обзори от 10 кръг

Тимът на Fransizkup домакинстваше на коравите ФК София в спор за трите точки. Двубоят започна доста зле за гостите, които от рано изоставаха и то с два гола. Те бяха дело на Кирил Кирилов. Софиянци се опитаха да излязат от шока с попадение на Росенов в 12 минута, но Курилов почти веднага отвърна на удара. Все пак Росенов бе настоятелен и намали за 2:3 на почивката.

След подновяването на играта Кирилов отново и голмайстора на Fransizkup Григор Петков нанизаха нови две попадения. Гостите отговориха с два гола на Александров и един автогол на Божидар Петров от съперника. Резултатът бе изравнен. Така мачът се завърза в последните две минути. Тогава дойде отново ред на Кирилов от Fransizkup да покаже футболния си гении нанизвайки три попадения за 2 минути. Точката в мача сложи Росенов от Фк София оформяйки крайното 8:6.