С драма и екшън Siven излъга „гринговците“

Всички обзори от 8 кръг

Може би в най-оспорвания мач за кръга изправяше Сбогом Гринго и Siven един срещу друг. И двата тима все още се обиграваха и търсеха себе си в шампионата. Мачът започна с гол на Крекманов от Гринго, който изведе на пред своите още в 3 минута. Преднината на домакините издържа само 3 минути, защото в 6 Манолов върна ремито на терена. Двубоят бе много оспорван и до ситуации трудно се стигаше. Все пак в 13 минута Крекманов отново бе на точното място и изведе Гринго с едни гърди напред. До края на полувремето имаше много битка на терена, но голове не паднаха. След почивката гостите бяха по-настървеният тим и Спасов изравни в 29 минута. Екшънът по терена продължаваше, а головете бяха трудно постижими. Краят на мача наближаваше и в 47 минута Дамянов вкара за домакините правейки резултата 3:2. Така домакините виждаха трите точки в актива си, но не бяха питали своя съперник по този въпрос. В 48 Манолов изравни, а в 49 Николов прати Гринго в амок. Домакините нямаха сили за да изравнят и мача завърши 4:3 в полза на Siven. Гостите показаха дух и характер и грабнаха важни 3 точки, докато съперника им изтърва спечелен мач за две минути и може само да съжалява.