„Революционерите“ и „партизаните“ със зрелищен хикс

Всички обзори от 4 кръг

В битката за горната шестица, един срещу друг се изправяха отборите на Бенковски Сити и Партизан София. И двата отбора желаеха победата повече от всичко и това доведе до малко по–груба игра и няколко жълти картона. Качеството на футбола беше на високо равнище, но първото попадение падна чак в двадесетата минута, отбеляза го Илиан Тодоров за „революционерите“. Малко след началото на втората част Николай Данаилов покачи резултата и направи задачата на гостите още по–трудна. В средата на второто полувреме Партизан София взеха превес във владеенето на топката и на два пъти Мартин Ангелов наказа стража на Бенковски. Мачът беше равен и всичко вървеше към края си, но отново Данаилов отбеляза и по всичко личеше, че това е краят. В последната минута на мача обаче Стефан Стоянов донесе точка на своя отбор. Срещата завърши 3:3, абсолютно заслужена точка и за двата отбора. Бенковски все още търсят своята първа победа, но с играта, която показаха, тя е съвсем близо.