40 Венцислав Ангелов

Националност
bul България
Позиция
Вратар
Текущ Отбор
Colo Colo
Рожден ден
16.08.1978
Години
41

Купа SPL

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo30090000

Суперлига

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo1610181000