10 Валентин Найденов

Националност
bul България
Позиция
Защитник
Текущ Отбор
Colo Colo
Рожден ден
27.07.1972
Години
47

Купа SPL

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo41400040

Суперлига

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo61001051