5 Николай Георгиев

Националност
bul България
Позиция
Защитник
Текущ Отбор
Colo Colo
Рожден ден
25.09.1980
Години
38

Купа SPL

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo40300000

Суперлига

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo60000010