14 Никола Ангелов

Националност
bul България
Позиция
Полузащитник
Текущ Отбор
Colo Colo
Рожден ден
14.03.1984
Години
35

Купа SPL

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo63200010

Суперлига

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo1899010140