7 Мартин Миладинов

Националност
bul България
Позиция
Нападател
Текущ Отбор
Colo Colo
Рожден ден
07.06.1985
Години
34

Купа SPL

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo44000000

Суперлига

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo79301060