11 Иван Иванов

Националност
bul България
Позиция
Полузащитник
Текущ Отбор
Colo Colo
Рожден ден
09.10.1991
Години
28

Купа SPL

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo7138012120

Суперлига

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo172313040241