8 Христо Златков

Националност
bul България
Позиция
Полузащитник
Текущ Отбор
Colo Colo
Рожден ден
24.08.1978
Години
41

Купа SPL

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo61502050

Суперлига

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo1371902190