6 Даниел Маринов

Националност
bul България
Позиция
Полузащитник
Текущ Отбор
Colo Colo
Рожден ден
07.10.1971
Години
48

Купа SPL

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo69300010

Суперлига

СезонКлубМачове
2018-2019Colo Colo1675010140