Пивото гръмна чиповете на „роботите“

Всички обзори от 19 кръг

След гръмкия успех над Бай Тошо, тимът на Младо пиво се готвеше за битка с временния лидер в класирането ФК Волтрон 2016. Двубоят между двата тима започна с леко превъзходство на „роботите“ и те успяха да открият резултата още в 3 минута с гол на фурията в атака Иван Комитов. Младо пиво обаче веднага вдигна оборотите и натика съперника си в собственото им наказателно поле. До края на полувремето доминацията на Пивото даде резултат и голово изражение като Михайлов и Василев с по две попадения пратиха в нокдаун тима на Волтрон.

Полувремето завърши с резултат 4:1. През втората част наказателната акция на Младо пиво продължи, а с попадения се отчетоха Генов и Пашов. След като натрупаха солидна преднина домакините намалиха темпото, от което се възползва техния съперник. Комитов с едно попадение и Митко Митев с две намалиха за 6:4, но за повече сякаш не стигнаха силите на уморените „роботи“. Така пивото взе втори пореден скалп на лидер в таблицата и се превръща в заплаха за всички в турнира.