Патриот съсипа БСЖ

Всички обзори от 29 Кръг

Патриот и БСЖ бе дербито на третия кръг от плейофите в SPL1. „Белите“ се бореха със заби и нокти за застигнат Акулите в битката за титлата в първенството. БСЖ играеше за своята чест и искаше да обърка сметките на всички тимове. Мачът обаче мина под диктовката на Патриот. След 10 минути тимът вече водеше след като Валентин Мелниклийски си забоде автогол. До почивката резултатът набъбна до 3:0 след два гола на танка Рали Яни Маринов. След почивката БСЖ се обърка тотално и попаденията заваляха в тяхната врата. Александър Нацков се отчете с хеттрик до 39-ата минута, а още един гол вкара Маринов. БСЖ все пак се разписа чрез Петко Петков, но това бе като почетен гол за тима. В края Нацков реализира още два пъти, а с тупалка във вратата на Саралийски се отличи и Даниел Йорданов. Така Патриот взима успеха и ще се надявам на грешка на Акулите до края.