Патриот повалиха един от фаворитите

Всички обзори от 3 Кръг

В един невероятно интересен двубой се срещнаха Младо Пиво и Патриот. И двата отбора започнаха първите си мачове с убедителни победи и изходът от този мач щеше да реши кой ще е временния лидер в групата. Мачът започна с три бързи гола на гостите, реализираха ги Александър Найденов и два на Светослав Савов. Изявеният голмайстор на „пивото“ Илиян Генов върна едно попадение, но почти мигновено Найденов върна разликата от три гола. В края на полувремето Васил Василев намали разликата и остави развръзката за втората част. С две бързи попадения Рали Яни Маринов направи аванса на „патриотите“ доста сериозен и почти сигурно донесе победата на отбора си. Все пак в четиредесет и седмата и четиредесет и осмата минута Генов и Василев вкара два гола и изправиха на нокти съперниците си. В четиредесет и осмата Маринов завърши хеттрика си и оформи крайното 7:4 в полза на Патриот. С тази победа гостите излизат на първата позиция в групата и са една крачка по–близо до следващата фаза.