Патриот и АФК Акулите с трети равен

Всички обзори от 16 Кръг

Дербито между Патриот и АФК Акулите беше едно от най – чаканите събития тази седмица. Двата отбора имаха цели три срещи помежду си като два пъти двубоя завършваше без победител. Още в самото начало на срещата Рали Яни Маринов се възползва от грешка в защитата на гостите и донесе голямо щастие на феновете по трибуните. Малко преди края на първото полувреме Валентин Дремджиев се оказа на стрелкова позиция и с плътен удар изравни резултата. Целият мач беше изключително спокоен и рядко се виждаха по – груби нарушения. Двата отбора бяха изключително коректни и се наслаждавахме на красив футбол. През втората част и пред двете врати имаше много положения, но нито едно от тях не се превърна в гол. Крайният резултат остана 1:1. Така с този трети равен между двата тима, те показаха защо са едни от фаворитите за спечелването на тазгодишната титла.