Отборчето започват успешно пътя си в лигата

Всички обзори от 2 Кръг

За първи път в SPL2 се срещнаха Отборчето и Ugo delivery. Двата отбора играеха от доста време в лигата, но това беше първата среща помежду им. Ангел Цонер и Димитър Ранджев в шеста и девета минута дадоха солиден аванс на домакините. Малко след тях Мартин Иванов направи резултата класически. В двадесетата минута Александър Ленков си вкара нелеп автогол и намали разликата, а в последната минута на първото полувреме Валентин Владимиров от дузпа даде надежди на гостите. Веднага след подновяването на играта Ленков поправи грешката си и отбеляза в правилната врата. В тридесет и четвъртата минута Илиан Тодоров намали аванса на домакините и зарадва феновете по трибуните. Все пак малко след него Иванов вкара пети гол за Отборчето и оформи крайното 5:3 в тяхна полза. С тази гръмка победа те застават на втората позиция във временното класиране, а Ugo delivery четвъртата.