Отборчето и МЕД ЛОГ разделиха точките в стилен мач

Всички обзори от 9 Кръг

В любопитен сблъсък от 9-я кръг в SPL2 един срещу друг се изправиха тимовете на Отборчето и МЕД ЛОГ. Момчетата и от двата отбора бяха доказали своите качества в предишните мачове и сега ни очакваше мач изпълнен с красиви отигравания и много футболни аргументи. Срещата започна с атаки и към двете врати, като тимовете не отстъпваха. Първи в мача се разписаха Отборчето. Точен бе Владимир Александров в 11-ата минута. МЕД ЛОГ обаче бързо се върна в мача чрез мениджъра си и лидер Любо Шутилов, който прониза мрежата на съперника в 14-ата минута. Пълният обрат в мача направи Димитър Ников в 17-ата минута. Това обаче не впечатли особено Отборчето и Александър Ленков изравни резултата. Точно преди почивката двата тима си размениха по още един гол. Първа Стефан Вановски направи 3:2, но адашът му Стефан Андасаров изравни хладнокръвно преди съдийския сигнал. След почивката двата тима продължиха с откритата игра, но пропуските властваха на терена. Тимовете все пак изграждаха своите атаки умно и бяха красиви за наблюдаване. В 43-ата минута все пак Владо Александров изведе Отборчето напред в резултата, но Вановски с втория си гол в срещата донесе точката на МЕД ЛОГ 4 минути преди края. Така двата тима изиграха страхотно дерби и може би заслужено разделят точките.