spl2обзор18

ОБЗОР 18 Кръг

Торпедо отнесе Отборчето

Тимовете на Торпедо и Отборчето кръстосаха шпаги в 18-я кръг от SPL2. Двата гранда, заедно с МЕД ЛОГ водеха ожесточена битка за второто място в лигата. Успехът днес щеше да е много ценен. Торпедо стартира по-добре и откри резултата чрез Боян Бончев. Александър Ленков обаче изравни набързо. След това обаче „жълтите“ взеха нещата в своите ръце и Влади Петров, отново Бончев и Александър Стефанов направиха 4:1. Преди почивката „белите“ се върнаха с гол на Влади Робев. Но нови два гола на Торпедо решиха на практика нещата. Точни бяха Мартин Михайлов и Цецо Бончев. След подновяването на играта Торпедо наниза нови четири гола. По два пъти точни бяха Боян Бончев и Влади Петров. Още един почетен гол добави Стефан Андасаров. Но това бе всичко от този сблъсък – 10:3 за Торпедо.

Bianchi продължава да е непобедим

Bianchi coffee излезе срещу МЕД ЛОГ в един от любопитните мачове този уикенд. „Кафетата“ вече бяха шампиони, но искаха да продължат победната си серия от началото на сезона. Точки също бяха важни за МЕД ЛОГ, които се бореха за място на почетната стълба. Двубоят обаче бе по-добър за Bianchi, които предрешиха нещата още през първата част. Денис Доо Кис, Любо Колев, Калин Карабов и Явор Димитров направиха 4:0, а защитата на „кафетата“ и вратарят Янко Кадийски вършеха отлична работа. През втората част мачът се успокои и темпото спадна. МЕД ЛОГ се опита да се върне в мача, но днес дори играта на Стефан Петков не вървеше. В края Карабов оформи крайното 5:0 за Bianchi.