spl2обзор14

ОБЗОР 14 Кръг

Нов успех за Bianchi, въпреки топ изяви на Влади Петров

Bianchi coffee се изправи срещу ФК Торпедо в любопитен мач от SPL2. Двубоят започна равностойно като и двата тима атакуваха умело, но вратарите и защитите бяха на място. Особено Влади Петров от Торпедо правеше чудеса от храброст. Но той капитулира в 19-ата минута, когато Дени Младенов откри резултата. Но преди почивката Цветослав Марков изравни. След подновяването на играта Bianchi натисна газта и Дени Младенов наниза нови два гола за 3:1. Торпедо не се отказа и Цецо Бончев върна своите в мача в 39-ата минута. Точката на спора обаче сложи Коцето Маринов в 46-ата минута. Така Bianchi продължава победната си серия и все още не се намира кой ще спре тима на Йордан Дончев.

Ефективна победа за Отборчето над МЕД ЛОГ

Отборчето и МЕД ЛОГ бе дербито в 14-я кръг в SPL2. Двата тима предлагаха красив футбол и мачът щеше да бъде бляскав. Отборчето обаче нанесе три безответни удара в началото на двубоя. Петър Йорданов, Румен Тошев и Димитър Ранджев завършиха образцови атаки на тима си и дадоха аванс от 3:0 за Отборчето. Така завърши и първата част от мача. МЕД ЛОГ се опитваше с много подавания да стигне до вратата на съперника, но в някои от случаите момчетата на Любо Шутилов прекаляваха. Все пак Атанас Димитров намали резултата в 39-ата минута. МЕД ЛОГ се хвърли в атака, ако може да изравни резултата. Но вместо това Стефан Андасаров и Димитър Ранджев реализира още два гола и оформиха крайното 5:1 за Отборчето.