spl2обзор13

ОБЗОР 13 Кръг

Bianchi на върха с 13 от 13

Bianchi coffee искаше да продължи наказателната си акция в SPL2, този път срещу МЕД ЛОГ. Момчетата на Йордан Дончев имаха само победи от началото на сезона и искаха да продължат серията. За това спомогна ранен гол на Денис Доо Кис в 5-ата минута, а в 15-ата Илия Христов направи 2:0. Малко след като Стефан Петков върна един гол за МЕД ЛОГ, а с това и надеждите на тима за обрат. При този резултата завърши и първото полувреме. През втората част „кафетата“ продължиха да контролират нещата, въпреки че атаките и на МЕД ЛОГ бяха опасни, но Янко Кадийски бе на своите място. Денис Доо Кис реализира второто си попадение в мача в 39-ата минута. А точка на спора сложи Евгени Балтов в 46-ата. Така Bianchi записва победа номер 13 в лигата, докато МЕД ЛОГ остава назад в класирането.

Шоу с марка Андасаров в SPL2

Поредният кръг от най-непредвидимата лига SPL2 ни предостави любопитната среща между Отборчето и Ugo Delivery. До този момент тимовете имаха две срещи помежду си завършвайки с успех на „белите“, но те винаги трябваше да потрудят за това. Сега нещата изглеждаха добре за Отборчето, които дръпнаха с 4:0 до 9-ата минута. Два гола вкара Стефан Андасаров, а по един път се разписаха Алекс Тодоров и Ангел Сталев. Димитър Петров върна едно попадение за Ugo, но нови два гола на Андасаров направиха нещата тежки за „пицарите“. Все пак Боби Валенцов реализира в 18-ата минута, но до края на полувремето Петър Йорданов и отново Андасаров направиха резултата 8:2. Втората част стартира по-добре за Ugo и Валенцов върна още едно попадение. Но това бе всичко, което Ugo успя да предложи. До края на срещата, Алекс Тодоров и Петър Йорданов вкараха по един гол, а Стефан Андасаров добави цели четири, с което оформи сметката си от срещата на девет попадение – нещо, което се случва за първи път по терените на SPL.