spl2обзор11

ОБЗОР 11 Кръг

МЕД ЛОГ отчая Викинг

ФК Викинг се изправи с желание и самочувствие срещу МЕД ЛОГ в 11-я кръг в SPL2. Момчетата в жълто бяха решени да затруднят своя именит съперник и те го направиха още в началото, когато Смилен Смиленов откри в 3-ата минута. Но класата на МЕД ЛОГ бе доста по-голяма и това си пролича още до почивката. Стефан Петков наниза хеттрик, а по един път се разписаха Спас Занев и Боби Стоянов в полза на МЕД ЛОГ. „Сините“ продължиха с добрата игра през втората част и Атанас Димитров и Спас Занев направиха резултата 7:1. Път за Викинг обратно в мача вече нямаше, но тимът показа, че може да вкарва голове. Стори го Любомир Кипров на два пъти до 36-ата минута. До края обаче само беше въпрос с колко гола МЕД ЛОГ ще победи. Атанас Димитров и Стефан Петков оформиха крайното 9:3 в полза на тима си.

Bianchi потренира с „файтърите“

В битка между Давид и Голиад станаха свидетели зрителите на „Царско село“ в неделя вечер. Това бе така по време на мача между Street Fighetrs и Bianchi coffee. Дали обаче приказката щеше да стане реалност или тимът с по-големи възможности щеше да надделее. Логичното започна да се случва още преди началото на мача след като „файтърите“ трябваше да почнат с човек по-малко. Bianchi бе аванс от 4:0 до 10-ата минута, за да не стават изненади. Евгени Балтов вкара на два пъти, а по един път точни бяха манекена Дени Младенов и Калин Карабов. След това при равна бройка играчи на терена нещата станаха малко по-интересни, но нов гол на Дени Младенов уби интригата. След почивката нещата не бяха по-различни. Два гола на Карабов и един на Младенов направиха резултата 8:0. „Файтърите“ все пак показаха зъби и Емо Стефанов и Кристиян Димитров пронизаха вратаря Димитър Гълъбов. Но само толкова. До края обичайните заподозрени – Дени Младенов, Калин Карабов и Евгени Балтов само оформиха крайното 11:2 в полза на Bianchi, които продължават да бъдат безгрешни от началото на сезона.