ОБЗОР SPL2

Непобедим Феникс скалпира Реал София

Отборът на Феникс се наложи по категоричен начин над Реал София с резултат 7:2. През целия сблъсък „птиците“ бяха по-добрият отбор на терена и заслужено спечелиха срещата. В герой за тях се превърна Кристиян Антов, който заби четири попадения и грабна приза „играч на мача“. По този начин Феникс продължава да е непобедим от началото на сезона и е на втората позиция, като диша във врата на лидера и чака грешна стъпка от него. Реал София е в топ 6.

Black Devils счупи каръка срещу Ugo Delivery

Отборът на Blacк Devils най-накрая счупи каръка и записа победа след като вече в четири срещи не успяваше да го направи. Те съумяха да победят коравия тим на Ugo Delivery в оспорвана среща, която завърши при резултат 7:4. Марио Тарейн направи изключителен мач за „дяволите“ и направии хеттрик както от голове, така и от асистенции. По този начин той донесе много важен успех на своя отбор. Black Devils са точно в средата на класирането – 6-та позиция, а Ugo Delivery са на дъното на таблицата.

Вълците разгромиха Drink Team

Вълците разгромиха Drink Team с 5:0. През целия сблъсък на терена имаше само един отбор, който диктуваше събитията и това бяха „единаците“. Те не допуснаха гол през целия мач, а Здравко Росенов ги поведе към победата с един гол и две асистенции. Вълците са четвърти в класирането, а Drink Team – 10-ти.

Биролом би TITANITE OLD STARS

Отборът на Биролом успя да се наложи над TITANITE OLD STARS в тежък мач. „Бирите“ съумяха да грабнат победата в последните 10 минути на срещата, когато Димитър Хаджимитев и Петър Димитров вкараха по едно попадение, за да оформят крайния резултат 3:1. Преди това Хаджимитев и Румен Маринов бяха отбелязали  по едно попадение. Във временното класиране Биролом се намира на 8-та позиция, а TITANITE са предпоследни.

Зрелищно равенство между Чуковете и #TwitterРитане

Отборите на Чуковете и #TwitterРитане направи зрелищен мач и завършиха при резултат 5:5. Чуковете бяха по-добрият отбор на терена през първото полувреме, когато на два пъти Иван Комитов и Даниел Васев записаха имената си сред голмайсторите. Преди това обаче Иван Кънчев беше извел #Twitter напред в резултата. През втората част двата отбора не натиснаха спирачка и мачът продължи да бъде интригуващ. Резултатът стана 4:4, благодарение на два гола на Борислав Димитров и още един на Кънчев. Това не стъписа Чуковете, които направиха 5:4, а Васев реализира своя хеттрик в срещата. Всичко беше наред за „чукчетата“, когато Иван Кънчев, две минути преди края на срещата, реализира своя хеттрик. С този гол той донесе точката на своя отбор и ги спаси от загубата. #TwitterРитане е на 7-та позиция, а Чуковете на 9-та.