Празнични дни!

Поради наближаващите празнични дни ви уведомяваме ,че кръгове от Sofia Premier League няма да има на следните дати : 3/4.03.2018г. ; 7/8.04.2018г; 5/6.05.2018г;

Красно село се измъкна срещу Black Devils

Всички обзори от 17 кръг

Отборите на Красно село и Black Devils се изправиха един срещу друг в мач от 17-я кръг на SPL. Двубоят предвещаваше да е доста интересен. В първия сблъсък между „кварталните“ и „дяволите“ резултатът бе 6:6 с много обрати и драми. Сега, още в 3-ата минута Красно село откри резултата чрез Ивайло Йовчев. А пет по-късно Емо Йорданов си вкара нелеп автогол, правейки преднината на „кварталните“ стабилна. То „дяволите“ успяха да реагират почти веднага и след гол на Кристиан Дейков резултатът бе намален – 1:2. Веднага след това голмайсторът на „кварталните“ Александър Рангелов направи 3:1. Събитията на терена се поуспокоиха, но това не продължи дълго. В 20-ата минута Едуард Георгиев върна своите в мача, но само две минути по-късно Рангелов вкара втория си гол в срещата. При резултат 4:2 в полза на Красно село завърши и първото полувреме.

Но Black Devils нямаше да се предадат. Още в първите секунди на втората част Дейков върна интригата в мача с пълна сила след красив гол. Красно село обаче отново поведе, а в прегръдките на своите съотборници се оказа Стоян Огнянов. В този момент двата малко намалиха темпото. Положенията пред двете врати ставаха по-редки, а когато ги имаше – намесите на вратарите или гредите спасяваха тимовете от попадение. Така бе до 40-ата минута, когато Красимир Кръстев си отбеляза автогол. Това нажежи обстановката. Black Devils се хвърлиха с всички сили да гонят хикса, но не успяха. Красно село успя да задържи преднината си и да спечели мача. С това тимът остава в челото на класирането. „Дяволите“ пък за пореден път показаха страхотна игра и силна организация, която със сигурност ще им донесе успех в следващите мачове.