Младо пиво се залепи за ВМВ

Всички обзори от 25 Кръг

В последния кръг от редовния сезон в Суперлигата Младо пиво имаше тежката задача да се справи с Белите София, които за разлика от есента, сега показват стабилна и добра игра. Трите точки обаче бяха жизнено важни за „пивото“, за да може те да се залепят за лидера ВМВ преди плейофите. Кристиян Живков обаче откри рано рано за Белите във втората минута след грешка при изнасянето на Младо пиво. Тимът обаче бързо възстанови равенството, след като Светльо Михайлов бе точен минута след това. Младо пиво продължи да диктува събитията на терена и отново Михайлов и Илиян Генов дадоха преднина от 3:1 за „черните“. В 18-ата минута Вилизар Бенов обаче върна един гол. След почивката пък Бисер Вричев пък изравни и съвсем хвърли в смут Младо пиво. Все пак с течение на мача, „пивото“ натискаше все повече и повече. И логичното се случи. Миро Стаменов вкара гол за 4:3, който сякаш пречупи Белите. До края на двубоя Младо пиво се развихри и Стаменов на два пъти, Генов и Павел Павлов оформиха крайното 8:3 в полза на Младо пиво.