„Миньорите“ и „чековете“ поделиха точките

Всички обзори от Кръг 1

Чуковете посрещнаха Q-check дерби мач от програмата на SPL1. Мачът бе изключително равностоен в началните минути като битката на терена бе голяма, но головете липсваха. До попадения се стигна чак към края на полувремето. Головете бяха два и бяха на сметката на Q-check, а реализатори станаха Стоянов и Преславски. При резултат 2:0 завърши и първата част на мача. След почивката Чуковете се отърсиха от шока получен в края на първата част и българският Игуаин – Александър Симонов намали за 1:2. „Чековете“ веднага отговориха на предизвикателството и отново Стоянов върна двата гола преднина за своя тим. „Миньорите“ се славят със силния си дух и непреклонност и сега бе моментът да го покажат. Капитанът на тима Даниел Васев намали за 2:3, а колегата му в атаката на „жълто-черните“ Петко Василев изравни резултата. Устремът на Чуковете продължи и отново капитанът Васев се разписа обръщайки развоя на мача за своя тим. До края оставаха няколко минути, но Q-check бяха твърдо решени да си тръгнат с нещо от този двубой и упоритоста им бе възнаградена в последната секунда от редовното време в която Стоянов реализира и раздели точките от двубоя между двата отбора