МЕД ЛОГ шокира Торпедо

Обзор SPL2

Сезонът в SPL2 е непредсказуем, а двубоят между ФК Торпедо и Мед Лог също се очакваше да бъде такъв. Мачът обаче започна със силното превъзходство на гостите от МЕД ЛОГ. Новото попълнение на тима – небезизвестният по-футболните терени Злати Костов откри резултата още в осмата минута, а след него Шутилов и Петков набързо оформиха солидна преднина на гостите. Торпедо успя да отговори с гол на Тодоров намаляйки за 1:3 в 20 минута, но това само подразни съперника и те отвърнаха в техен стил с нов гол дело отново на вихрещия се Костов. Така на почивката преднината от три попадения за МЕД ЛОГ се запази. След подновяването на играта Занев и Шутилов продължиха да подпечатват победата на своя отбор с нови попадения. Торпедо нямаха много възможности, но при една такава Тодоров отново успя да върне попадение след добра акция на тима. До края МЕД ЛОГ контролираше нещата, а точка в спора сложи Петков фиксирайки крайното 7:2 за МЕД ЛОГ.