МЕД ЛОГ отчая Викинг

Всички обзори от 11 Кръг

ФК Викинг се изправи с желание и самочувствие срещу МЕД ЛОГ в 11-я кръг в SPL2. Момчетата в жълто бяха решени да затруднят своя именит съперник и те го направиха още в началото, когато Смилен Смиленов откри в 3-ата минута. Но класата на МЕД ЛОГ бе доста по-голяма и това си пролича още до почивката. Стефан Петков наниза хеттрик, а по един път се разписаха Спас Занев и Боби Стоянов в полза на МЕД ЛОГ. „Сините“ продължиха с добрата игра през втората част и Атанас Димитров и Спас Занев направиха резултата 7:1. Път за Викинг обратно в мача вече нямаше, но тимът показа, че може да вкарва голове. Стори го Любомир Кипров на два пъти до 36-ата минута. До края обаче само беше въпрос с колко гола МЕД ЛОГ ще победи. Атанас Димитров и Стефан Петков оформиха крайното 9:3 в полза на тима си.