„Лошите момчета“ подрязаха крилата на „ястребите“

Всички обзори от 2 кръг

Тегавите домакинстваха на Black Hawk на „Лозенец арена“ в съботната вечер. Двубой със страхотен заряд, който донесе много емоции на всички присъстващи. Мачът започна добре за „ястребите“, които съумяха да открият резултата в 10-ата минута чрез Ефтимов. Тегавите отговориха подобаващо чрез вътрешния си халф – колоритният Стелиян Петров – Стенли.

След изравняването на резултата, на терена царстваха единоборствата и дори се стигна до спречквания между играчите, които главният рефер успокои декорирайки някой футболисти в жълто. Полувремето завърши 1:1. След почивката Тегавите излязоха по-мотивирани от всякога да докажат, че са по-добрия тим на терена и натиснаха здраво газта.

Владимиров, Петров и Пешев отбелязаха общо 4 гола в противниковата врата и въпреки усилията и хвърлените нерви на терена „ястребите“ не успяха да се противопоставят на ударното нападение на съперника. Така двубоят завърши при резултат 5:1 в полза на „лошите момчета“, които стъпиха здраво на първата позиция във временното класиране. „Ястребите“ пък, въпреки загубата, остават доста сериозен отбор, който определено ще обърка доста сметки на останалите отбори.