„Лошите момчета“ излъгаха Отборчето

Всички обзори от 10 кръг

В петъчната вечер Тегавите и Отборчето се изправиха един срещу друг в битка за трите точки. Двата тима демонстрират стабилен футбол и са едни от най-постоянните отбори в лигата. Двубоят започна с преимущество за отбора на Тегавите, но съперникът им ги хвана на контраатака и при една такава ситуация Румен Тошев реализира с плътен удар правейки безпомощен вратаря Дичин. Домакините хич не харесаха това, че вече бяха догонващи в резултата и бързо качиха оборотите. Каерски и Пенев обърнаха мача само за две минути, а Пешев затвърди преднината на „бяло-черните“. Така изтече първата час, а резултатът бе 3:1.

След почивката Отборчето излезе с нови сили и тимът показа страхотен контрол на топката и прекрасни технически умения, което доведе до намаляване на резултата, а голмайстор бе Цонев в 35 минута. Разликата в резултата бе 1 гол и на терена бе като във врящ казан. Страстите охлади Каерски от Тегавите реализирайки своя втори гол в мача. Попадението на успокоението обаче издържа само минута, защото Митко Ранджев бързо върна напрежението върху съперника. Гостите бяха близко до изравняването, но колосът на съперниковата врата Павел Дичин отчая играчите на Отборчето. Точката в мача сложи головата машина на Тегавите Пламен Пенев в 48 минута. Така двубоят завърши 5:3. Тегавите атакуват върха с тази победа, а Отборчето остава в средата на таблицата.