„Кварталните“ обърнаха „поетите“

Всички обзори от 13 Кръг

В един от най–интересните сблъсъци за този кръг се срещнаха Красно Село и АФК Вазов. Двата отбора бяха непосредствено близо в класирането и тези три точки можеха да им донесат доста по–челни позиции. В петнадесетата минута Владислав Петров откри резултата за гостите, но в ответната атака Радован Събев изравни, а пет минути след него Андрей Попов даде аванс на домакините. Така завърши и първата част. През второто полувреме и двата тима имаха много положения и шансове за попадения, но защитниците свършиха прекрасно задълженията си до заветната тридесет и пета минута, когато Стефан Крекманов увеличи аванса на „кварталните“. В късната четиредесет и осма минута Стоян Огнянов оформи крайното 4:1 в полза на Красно Село, които с тези три важни точки си гарантираха второто място. АФК Вазов паднаха до шестата позиция.