Куп обрати между Вълците и Black Devils

Всички обзори от 3 кръг в SPL2

Вълците и Black Devils направиха куп обрати помежду си, но в крайна сметка „глутницата“ успя да спечели мача срещу „дяволите“ с 8:6. Първото полувреме беше фантастично за наблюдаване. Головата фиеста започна още във втората минута, когато Кристиян Христов даде аванс на Вълците, а минута след това партньорът му в атака Здравко Росенов удвои. Последваха нови два бързи гола дело на Росенов и Спасов, а резултатът стана 4:0. Всичко в мача изглеждаше спокойно и предвещаваше лесна победа за лидерите във временното класиране, но „дяволите“ показаха рога и за десет минути изравниха резултата след хеттрик на Едуард Георгиев и един гол на Антъни Диков. Така завърши едно полувреме пълно с интрига и голове. Второто не беше по-различно и още в началото Здравко Росенов заби третия си гол и даде преднина на отбора си, но Black Devils светкавично отговориха, като този път дори поведоха, благодарение на Васиян Карагьозов и Антъни Диков. Но явно Вълците не бяха казали последната си дума и след три попадения до края на мача взеха изключително важна победа по пътя към титлата. Black Devils пък остават само с една победа от три мача.