Готините не пожалиха „аристократите“

Всички обзори от 2 кръг

Готинягите и Джентълмените 2 се изправиха в спор за трите точи. Домакините започнаха чудесно и капитанът Матеев се разписа, откривайки резултата в 14 минута. Домакините доминираха и в 20-ата Крумов удвои. Така, въпреки усилята на съперника да промени нещо „готините“ се прибраха на почивка с два гола аванс. След почивката отново те бяха по добре седящият тим на терена. Крумов се разписа за 3:0.

След солидната преднина се усети лек спад в играта на Готинягите, което съперника използва по максимално добър начин. Йочев и Георгиев намалиха и нажежиха страстите. Тогава в мача се намеси Вричев от Готинягите, който с две попадения съкруши съперника и оформи крайното 5:2. Готинягите взимат първи точки този сезон, докато „аристократите“ не успяха да измъкнат нищо от двубоя.