Голов трилър между Реал Мадрид и Патриот

Всички обзори от 3 кръг

Отборите на Реал Мадрид и Патриот участваха в истински голов трилър, като Реал взе мача след 5:3. Спектакълът започна още в 5-тата минута, след като патриотите излязоха напред в резултата благодарение на Светослав Савов, но Лос Бланкос веднага се окопитиха и зашиха три гола, дело на Александър Христанов, Генади Вучков и Владислав Ръбев. Мадрид предвкусваха лесна победа, но в края на полувремето Савов вкара втори гол и развали плановете им, а Александър Нацков през второто изравни за 3:3 и даде повод за размисъл на Реал. Те обаче реагираха светкавично и направиха 4:3 с втори гол на Робев, а Борислав Стоянов направи 5:3 и донесе победата на своя отбор след инфарктен мач. Така и двата отбора са с равен брой точки и търсят формата си.