ГДБОП започна защитата на трофея си успешно

Всички обзори от 1 кръг

Един от оспорваните мачове този уикенд беше ГДБОП и Тигрите. Двата отбора се познаваха отлично от първенството и бяха изключително подготвени. В деветата и десетата минута Мартин Соколчев разби защитата на гостите и отбеляза две попадения. Няколко секунди по късно намиращият се във форма Максим Иванов върна един гол, но Соколчев добави трето попадение към актива си в следващата атака. Така завърши и първата част. В двадесет и осмата минута Иванов с топовен изстрел върна интригата в двубоя. „Униформените“ навлязоха в познатия си ритъм и в рамките на няколко минути успяха да вкарат цели четири попадения, едно на Владо Иванов, две на Иван Стоев и едно на Соколчев. „Котките“ се опитаха да се върнат в мача, но успяха да вкарат само още един гол чрез Иванов и да оформят крайното 7:3 в полза на домакините. С тази победа ГДБОП показаха защо са миналогодишните шампиони и , че и тази година няма да се дадат без бой.